
Motorola Xt2517v 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 351020411307856 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | XT2517V |
| Serial# | ZA222Z7VF8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$125.00
Motorola Xt2517v 128 Gb Black Smart Phone—
$125.00
Motorola Xt2517v 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 351020411307856 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | XT2517V |
| Serial# | ZA222Z7VF8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 351020411307856 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | XT2517V |
| Serial# | ZA222Z7VF8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











