
Motorola Xt2519-1 256 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 358352971811321 |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | XT2519-1 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GREEN |
| Serial# | ZA2233MZC5 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$169.99
Motorola Xt2519-1 256 Gb Green Smart Phone—
$169.99
Motorola Xt2519-1 256 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 358352971811321 |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | XT2519-1 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GREEN |
| Serial# | ZA2233MZC5 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 358352971811321 |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | XT2519-1 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GREEN |
| Serial# | ZA2233MZC5 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |












