
Motorola Xt2615-1 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354321802564474 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2615-1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | ZT4226ZSX9 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$59.00
Motorola Xt2615-1 64 Gb Blue Smart Phone—
$59.00
Motorola Xt2615-1 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354321802564474 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2615-1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | ZT4226ZSX9 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354321802564474 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2615-1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | ZT4226ZSX9 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition











