
Motorola Xt2615-1 64 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354321804237776 |
| Model Number | XT2615-1 |
| Serial# | ZT4227JT4G |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Motorola Xt2615-1 64 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354321804237776 |
| Model Number | XT2615-1 |
| Serial# | ZT4227JT4G |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354321804237776 |
| Model Number | XT2615-1 |
| Serial# | ZT4227JT4G |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition












