
Msi Gs66 Stealth Intel Core I7 - 10th Generation 24 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | MSI |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | K2011N0012326 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | GS66 STEALTH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$614.99
Msi Gs66 Stealth Intel Core I7 - 10th Generation 24 Gb 1 Tb Black Laptop—
$614.99
Msi Gs66 Stealth Intel Core I7 - 10th Generation 24 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | MSI |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | K2011N0012326 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | GS66 STEALTH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | MSI |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | K2011N0012326 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | GS66 STEALTH |
Condition
Excellent, pre-owned condition







