Nintendo Switch Oled (64gb) 64 Gb Multi-color Video Game Console
| Number of Controllers | 1 |
| BACKWARD COMPATIBILITY | BACKWARD COMPATIBILITY |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Color | MULTI-COLOR |
| Case | Case |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | XTW10285125978 |
| Model Number | SWITCH OLED (64GB) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| BACKWARD COMPATIBILITY |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Nintendo Switch Oled (64gb) 64 Gb Multi-color Video Game Console
| Number of Controllers | 1 |
| BACKWARD COMPATIBILITY | BACKWARD COMPATIBILITY |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Color | MULTI-COLOR |
| Case | Case |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | XTW10285125978 |
| Model Number | SWITCH OLED (64GB) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| BACKWARD COMPATIBILITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Controllers | 1 |
| BACKWARD COMPATIBILITY | BACKWARD COMPATIBILITY |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Color | MULTI-COLOR |
| Case | Case |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | XTW10285125978 |
| Model Number | SWITCH OLED (64GB) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| BACKWARD COMPATIBILITY |










