
Nipogi Lx15pro Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | EY01140548202504010271 |
| Manufacturer | NIPOGI |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LX15PRO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$61.25
Original: $174.99
-65%Nipogi Lx15pro Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$174.99
$61.25Nipogi Lx15pro Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | EY01140548202504010271 |
| Manufacturer | NIPOGI |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LX15PRO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | EY01140548202504010271 |
| Manufacturer | NIPOGI |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LX15PRO |
Condition
Very Good, pre-owned condition











