
Oculus Lx39em 128 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Manufacturer | OCULUS |
| Device Type | HANDHELD |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHCLK3U02233 |
| Case | Case |
| Color | WHITE |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | LX39EM |
| 211536 | 211536 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
| CASE |
$169.99
Oculus Lx39em 128 Gb White Virtual Reality Device—
$169.99
Oculus Lx39em 128 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Manufacturer | OCULUS |
| Device Type | HANDHELD |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHCLK3U02233 |
| Case | Case |
| Color | WHITE |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | LX39EM |
| 211536 | 211536 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
| CASE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | OCULUS |
| Device Type | HANDHELD |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHCLK3U02233 |
| Case | Case |
| Color | WHITE |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | LX39EM |
| 211536 | 211536 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
| CASE |











