
Oculus Quest 128 Gb Black Virtual Reality Device
| Manufacturer | OCULUS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | QUEST |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Case | Case |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211536 | 211536 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Oculus Quest 128 Gb Black Virtual Reality Device
| Manufacturer | OCULUS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | QUEST |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Case | Case |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211536 | 211536 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | OCULUS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | QUEST |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Case | Case |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211536 | 211536 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| CONTROLLER COMPATIBLE |











