
Oculus Quest 3 128 Gb Black Virtual Reality Device
Overview
Condition
| 211536 | 211536 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211538 | 211538 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| 211540 | 211540 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | QUEST 3 |
| Color | BLACK |
| Case | Case |
| Serial# | WMHD314 |
| Manufacturer | OCULUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
| PC CONNECTED |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| CASE |
$395.99
Oculus Quest 3 128 Gb Black Virtual Reality Device—
$395.99
Oculus Quest 3 128 Gb Black Virtual Reality Device
Overview
Condition
| 211536 | 211536 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211538 | 211538 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| 211540 | 211540 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | QUEST 3 |
| Color | BLACK |
| Case | Case |
| Serial# | WMHD314 |
| Manufacturer | OCULUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
| PC CONNECTED |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| CASE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| 211536 | 211536 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211538 | 211538 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| 211540 | 211540 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | QUEST 3 |
| Color | BLACK |
| Case | Case |
| Serial# | WMHD314 |
| Manufacturer | OCULUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
| PC CONNECTED |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| CASE |












