
Okuma Custom Black Slx-20a Black Fishing Rod & Reel Combo
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Length (Feet) | 8 - 12 |
| Reel Type | CONVENTIONAL |
| Rod Material | FIBERGLASS |
| Model Number | CUSTOM BLACK SLX-20A |
| Serial# | TSUNAMI TUFF TIP |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | OKUMA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$35.00
Original: $99.99
-65%Okuma Custom Black Slx-20a Black Fishing Rod & Reel Combo—
$99.99
$35.00Okuma Custom Black Slx-20a Black Fishing Rod & Reel Combo
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Length (Feet) | 8 - 12 |
| Reel Type | CONVENTIONAL |
| Rod Material | FIBERGLASS |
| Model Number | CUSTOM BLACK SLX-20A |
| Serial# | TSUNAMI TUFF TIP |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | OKUMA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Length (Feet) | 8 - 12 |
| Reel Type | CONVENTIONAL |
| Rod Material | FIBERGLASS |
| Model Number | CUSTOM BLACK SLX-20A |
| Serial# | TSUNAMI TUFF TIP |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | OKUMA |
Condition
Excellent, pre-owned condition










