
Omen 30l Amd Ryzen 7 16 Gb 256 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2MO0443NPG |
| Model Number | 30L |
| Manufacturer | OMEN |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$192.50
Original: $549.99
-65%Omen 30l Amd Ryzen 7 16 Gb 256 Gb Black Desktop—
$549.99
$192.50Omen 30l Amd Ryzen 7 16 Gb 256 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2MO0443NPG |
| Model Number | 30L |
| Manufacturer | OMEN |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2MO0443NPG |
| Model Number | 30L |
| Manufacturer | OMEN |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |


