
Oneplus De2118 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | DE2118 |
| Manufacturer | ONEPLUS |
| IMEI# | 9900183934882980 |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | B48D06A3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$26.25
Original: $74.99
-65%Oneplus De2118 64 Gb Blue Smart Phone—
$74.99
$26.25Oneplus De2118 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | DE2118 |
| Manufacturer | ONEPLUS |
| IMEI# | 9900183934882980 |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | B48D06A3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | DE2118 |
| Manufacturer | ONEPLUS |
| IMEI# | 9900183934882980 |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | B48D06A3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
