
Onexplayer X1 Air Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 2 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 2414040300075 |
| Model Number | X1 AIR |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | ONEXPLAYER |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CASE / BAG |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
$649.99
Onexplayer X1 Air Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 2 Tb Black Laptop—
$649.99
Onexplayer X1 Air Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 2 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 2414040300075 |
| Model Number | X1 AIR |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | ONEXPLAYER |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CASE / BAG |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 2414040300075 |
| Model Number | X1 AIR |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 11 |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | ONEXPLAYER |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CASE / BAG |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |










