
Onn 100002434 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | 100002434 |
| Serial# | 5015010 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ONN |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$45.50
Original: $129.99
-65%Onn 100002434 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$129.99
$45.50Onn 100002434 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | 100002434 |
| Serial# | 5015010 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ONN |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | 100002434 |
| Serial# | 5015010 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ONN |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition









