
Onn 100135924 Blue Tablet
Overview
Condition
| Model Number | 100135924 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| Serial# | 20064-MID7021 |
| Manufacturer | ONN |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$12.25
Original: $34.99
-65%Onn 100135924 Blue Tablet—
$34.99
$12.25Onn 100135924 Blue Tablet
Overview
Condition
| Model Number | 100135924 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| Serial# | 20064-MID7021 |
| Manufacturer | ONN |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 100135924 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| Serial# | 20064-MID7021 |
| Manufacturer | ONN |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











