
Onn. 100136627 Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Manufacturer | ONN. |
| Model Number | 100136627 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 2533A |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$24.50
Original: $69.99
-65%Onn. 100136627 Black Portable Speaker—
$69.99
$24.50Onn. 100136627 Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Manufacturer | ONN. |
| Model Number | 100136627 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 2533A |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | ONN. |
| Model Number | 100136627 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 2533A |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition







