Onn Nbm003 Black Bookshelf Speaker
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | 20 - 50 |
| Manufacturer | ONN |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Serial# | 2333A |
| Model Number | NBM003 |
| Portable | Portable |
| Number of Speakers | 2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Portable |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
$59.99
Onn Nbm003 Black Bookshelf Speaker—
$59.99
Onn Nbm003 Black Bookshelf Speaker
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | 20 - 50 |
| Manufacturer | ONN |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Serial# | 2333A |
| Model Number | NBM003 |
| Portable | Portable |
| Number of Speakers | 2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Portable |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | 20 - 50 |
| Manufacturer | ONN |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Serial# | 2333A |
| Model Number | NBM003 |
| Portable | Portable |
| Number of Speakers | 2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Portable |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |









