
Optoma Dazkuzt White Home Media Projector
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Projection Technology | DLP |
| Manufacturer | OPTOMA |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Max Resolution | 3840 X 2160 (4K UHD) |
| Model Number | DAZKUZT |
| Image Brightness (Lumens) | 3000 - 6000 |
| Serial# | Q7F7924AAAAAB0019 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$1,919.99
Optoma Dazkuzt White Home Media Projector—
$1,919.99
Optoma Dazkuzt White Home Media Projector
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Projection Technology | DLP |
| Manufacturer | OPTOMA |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Max Resolution | 3840 X 2160 (4K UHD) |
| Model Number | DAZKUZT |
| Image Brightness (Lumens) | 3000 - 6000 |
| Serial# | Q7F7924AAAAAB0019 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Projection Technology | DLP |
| Manufacturer | OPTOMA |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Max Resolution | 3840 X 2160 (4K UHD) |
| Model Number | DAZKUZT |
| Image Brightness (Lumens) | 3000 - 6000 |
| Serial# | Q7F7924AAAAAB0019 |
Condition
Excellent, pre-owned condition







