
Pyle Pro Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Number of Speakers | 1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Class | MEDIUM |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Serial# | PSBT125A |
| Wattage (Watts) | 150 - 200 |
| Manufacturer | PYLE |
| Color | BLACK |
| BUILT IN SUBWOOFER(S) | BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| Model Number | PRO |
| Speaker Size (Inches) | 8 - 10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| WIFI CONNECTIVITY |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
$15.75
Original: $44.99
-65%Pyle Pro Black Portable Speaker—
$44.99
$15.75Pyle Pro Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Number of Speakers | 1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Class | MEDIUM |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Serial# | PSBT125A |
| Wattage (Watts) | 150 - 200 |
| Manufacturer | PYLE |
| Color | BLACK |
| BUILT IN SUBWOOFER(S) | BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| Model Number | PRO |
| Speaker Size (Inches) | 8 - 10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| WIFI CONNECTIVITY |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Number of Speakers | 1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Class | MEDIUM |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Serial# | PSBT125A |
| Wattage (Watts) | 150 - 200 |
| Manufacturer | PYLE |
| Color | BLACK |
| BUILT IN SUBWOOFER(S) | BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| Model Number | PRO |
| Speaker Size (Inches) | 8 - 10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| WIFI CONNECTIVITY |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |







