
Razer Rz09-0270 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Serial# | BY1923A32602831 |
| Manufacturer | razer |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RZ09-0270 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
$249.99
Razer Rz09-0270 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 128 Gb Black Laptop—
$249.99
Razer Rz09-0270 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Serial# | BY1923A32602831 |
| Manufacturer | razer |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RZ09-0270 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Serial# | BY1923A32602831 |
| Manufacturer | razer |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RZ09-0270 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |










