
Revvl6 Tmaf025g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 85616900069052922 |
| Model Number | TMAF025G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | BS98122AA1382600363 |
| Manufacturer | REVVL6 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$21.00
Original: $59.99
-65%Revvl6 Tmaf025g 64 Gb Black Smart Phone—
$59.99
$21.00Revvl6 Tmaf025g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 85616900069052922 |
| Model Number | TMAF025G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | BS98122AA1382600363 |
| Manufacturer | REVVL6 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 85616900069052922 |
| Model Number | TMAF025G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | BS98122AA1382600363 |
| Manufacturer | REVVL6 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








