
Revvl8 Tmrv085g 128 Gb Silver Smart Phone
Overview
Condition
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | SILVER |
| Serial# | 3S88532AA1572109448 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | revvl8 |
| IMEI# | 866690083046939 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | TMRV085G |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
$75.00
Revvl8 Tmrv085g 128 Gb Silver Smart Phone—
$75.00
Revvl8 Tmrv085g 128 Gb Silver Smart Phone
Overview
Condition
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | SILVER |
| Serial# | 3S88532AA1572109448 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | revvl8 |
| IMEI# | 866690083046939 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | TMRV085G |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | SILVER |
| Serial# | 3S88532AA1572109448 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | revvl8 |
| IMEI# | 866690083046939 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | TMRV085G |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |






