
Ryobi 40v Silver Cordless String Trimmer
Overview
Condition
| Model Number | 40V |
| STRING GUARD | STRING GUARD |
| Manufacturer | RYOBI |
| SPLIT SHAFT | SPLIT SHAFT |
| Color | SILVER |
| Serial# | RG23105N210557 |
| ATTACHMENT CAPABLE | ATTACHMENT CAPABLE |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Shaft Type | STRAIGHT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| ATTACHMENT CAPABLE |
| STRING GUARD |
| SPLIT SHAFT |
| EXTRA BATTERIES |
$199.99
Ryobi 40v Silver Cordless String Trimmer—
$199.99
Ryobi 40v Silver Cordless String Trimmer
Overview
Condition
| Model Number | 40V |
| STRING GUARD | STRING GUARD |
| Manufacturer | RYOBI |
| SPLIT SHAFT | SPLIT SHAFT |
| Color | SILVER |
| Serial# | RG23105N210557 |
| ATTACHMENT CAPABLE | ATTACHMENT CAPABLE |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Shaft Type | STRAIGHT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| ATTACHMENT CAPABLE |
| STRING GUARD |
| SPLIT SHAFT |
| EXTRA BATTERIES |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 40V |
| STRING GUARD | STRING GUARD |
| Manufacturer | RYOBI |
| SPLIT SHAFT | SPLIT SHAFT |
| Color | SILVER |
| Serial# | RG23105N210557 |
| ATTACHMENT CAPABLE | ATTACHMENT CAPABLE |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Shaft Type | STRAIGHT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| ATTACHMENT CAPABLE |
| STRING GUARD |
| SPLIT SHAFT |
| EXTRA BATTERIES |










