
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 512 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZGYB18WD9M |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$259.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 512 Gb Black Smart Phone—
$259.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 512 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZGYB18WD9M |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZGYB18WD9M |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








