
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | R5CY52DMQHZ |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| IMEI# | 359590188836792 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| POWER ADAPTER |
$54.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$54.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | R5CY52DMQHZ |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| IMEI# | 359590188836792 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | R5CY52DMQHZ |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| IMEI# | 359590188836792 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| POWER ADAPTER |











