
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | R5CY13NV3PN |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 352415375504879 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$39.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$39.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | R5CY13NV3PN |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 352415375504879 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | R5CY13NV3PN |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 352415375504879 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition












