
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | R5CY52M5ZCA |
| IMEI# | 359590189001248 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$17.50
Original: $49.99
-65%Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone—
$49.99
$17.50Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | R5CY52M5ZCA |
| IMEI# | 359590189001248 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | R5CY52M5ZCA |
| IMEI# | 359590189001248 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











