
Samsung Sm-a166u 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 35445670777065916 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CY234EQ4H |
| Model Number | SM-A166U |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | samsung |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Samsung Sm-a166u 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 35445670777065916 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CY234EQ4H |
| Model Number | SM-A166U |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | samsung |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 35445670777065916 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CY234EQ4H |
| Model Number | SM-A166U |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | samsung |
Condition
Excellent, pre-owned condition






