
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357455610714854 |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CYA1V3EDJ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $136.99
-65%$136.99
$47.95Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357455610714854 |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CYA1V3EDJ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357455610714854 |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CYA1V3EDJ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











