
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZGYB1RCDZH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 354915900961062 |
| Color | BLUE |
| Class | HIGH |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$35.00
Original: $100.00
-65%Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$100.00
$35.00Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZGYB1RCDZH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 354915900961062 |
| Color | BLUE |
| Class | HIGH |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZGYB1RCDZH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 354915900961062 |
| Color | BLUE |
| Class | HIGH |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition









