
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | R5GYA1K872X |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 357455611518817 |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | R5GYA1K872X |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 357455611518817 |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | R5GYA1K872X |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 357455611518817 |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
| CASE / COVER |
