
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 354915901167511 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | RZGYC14E7CK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 354915901167511 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | RZGYC14E7CK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 354915901167511 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | RZGYC14E7CK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition





