
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| IMEI# | 355839326087254 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | RG5GL10R8ZEE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$59.00
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone—
$59.00
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| IMEI# | 355839326087254 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | RG5GL10R8ZEE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| IMEI# | 355839326087254 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | RG5GL10R8ZEE |
Condition
Excellent, pre-owned condition











