Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 16 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | RZGYB1CX8 ZH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| IMEI# | 354915900704336 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$29.75
Original: $84.99
-65%Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 16 Gb Blue Smart Phone—
$84.99
$29.75Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 16 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | RZGYB1CX8 ZH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| IMEI# | 354915900704336 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | RZGYB1CX8 ZH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| IMEI# | 354915900704336 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










