
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | RZCY82703GA |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 354445470794198 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$21.00
Original: $59.99
-65%Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$59.99
$21.00Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | RZCY82703GA |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 354445470794198 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | RZCY82703GA |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 354445470794198 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition




