
Samsung Sm-a175_galaxy A17 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A175_GALAXY A17 |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355134510049750 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5GYC1825EZ |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$35.00
Original: $99.99
-65%Samsung Sm-a175_galaxy A17 128 Gb Black Smart Phone—
$99.99
$35.00Samsung Sm-a175_galaxy A17 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A175_GALAXY A17 |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355134510049750 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5GYC1825EZ |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-A175_GALAXY A17 |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355134510049750 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R5GYC1825EZ |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition










