Samsung Sm-a176u 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35337696319978 |
| Model Number | SM-A176U |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5GYC359XF |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$26.25
Original: $74.99
-65%Samsung Sm-a176u 128 Gb Black Smart Phone—
$74.99
$26.25Samsung Sm-a176u 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35337696319978 |
| Model Number | SM-A176U |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5GYC359XF |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35337696319978 |
| Model Number | SM-A176U |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5GYC359XF |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |






