
Samsung Sm-a236__galaxy A23 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A236__GALAXY A23 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Serial# | R5CW90JLM3V |
| IMEI# | 359147527264994 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$69.99
Samsung Sm-a236__galaxy A23 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$69.99
Samsung Sm-a236__galaxy A23 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A236__GALAXY A23 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Serial# | R5CW90JLM3V |
| IMEI# | 359147527264994 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A236__GALAXY A23 5G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Serial# | R5CW90JLM3V |
| IMEI# | 359147527264994 |
Condition
Very Good, pre-owned condition









