
Samsung Sm-a366__galaxy A36 128 Gb Black Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 359206960929040 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A366__GALAXY A36 |
| Serial# | RFCY61MRAHF |
| Carrier | BOOST MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $214.99
-65%$214.99
$75.25Samsung Sm-a366__galaxy A36 128 Gb Black Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 359206960929040 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A366__GALAXY A36 |
| Serial# | RFCY61MRAHF |
| Carrier | BOOST MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 359206960929040 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A366__GALAXY A36 |
| Serial# | RFCY61MRAHF |
| Carrier | BOOST MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition











