
Samsung Sm-a546__galaxy A54 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 351879982429849 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RZCXBOJXD3T |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A546__GALAXY A54 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$38.50
Original: $109.99
-65%Samsung Sm-a546__galaxy A54 5g 128 Gb Black Smart Phone—
$109.99
$38.50Samsung Sm-a546__galaxy A54 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 351879982429849 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RZCXBOJXD3T |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A546__GALAXY A54 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 351879982429849 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RZCXBOJXD3T |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A546__GALAXY A54 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









