
Samsung Sm-f711b__galaxy Z Flip3 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R5CR70PTQNE |
| IMEI# | 350101097001871 |
| Model Number | SM-F711B__GALAXY Z FLIP3 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$350.00
Samsung Sm-f711b__galaxy Z Flip3 256 Gb Black Smart Phone—
$350.00
Samsung Sm-f711b__galaxy Z Flip3 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R5CR70PTQNE |
| IMEI# | 350101097001871 |
| Model Number | SM-F711B__GALAXY Z FLIP3 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R5CR70PTQNE |
| IMEI# | 350101097001871 |
| Model Number | SM-F711B__GALAXY Z FLIP3 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition










