Samsung Sm-f916__galaxy Z Fold 2 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R3CR2047WBD |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 353694850936157 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F916__GALAXY Z FOLD 2 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$199.99
Samsung Sm-f916__galaxy Z Fold 2 256 Gb Black Smart Phone—
$199.99
Samsung Sm-f916__galaxy Z Fold 2 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R3CR2047WBD |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 353694850936157 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F916__GALAXY Z FOLD 2 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R3CR2047WBD |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 353694850936157 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F916__GALAXY Z FOLD 2 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition












