
Samsung Sm-f936u__galaxy Z Fold4 512 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Serial# | RFCT70XD0PR |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-F936U__GALAXY Z FOLD4 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 358762985221806 |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$159.25
Original: $454.99
-65%Samsung Sm-f936u__galaxy Z Fold4 512 Gb Black Smart Phone—
$454.99
$159.25Samsung Sm-f936u__galaxy Z Fold4 512 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Serial# | RFCT70XD0PR |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-F936U__GALAXY Z FOLD4 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 358762985221806 |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Serial# | RFCT70XD0PR |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-F936U__GALAXY Z FOLD4 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 358762985221806 |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition











