
Samsung Sm-f946u 256 Gb Silver Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| Serial# | RFCX61H01XH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F946U |
| IMEI# | 354886765163799 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$374.99
Samsung Sm-f946u 256 Gb Silver Smart Phone—
$374.99
Samsung Sm-f946u 256 Gb Silver Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| Serial# | RFCX61H01XH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F946U |
| IMEI# | 354886765163799 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| Serial# | RFCX61H01XH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F946U |
| IMEI# | 354886765163799 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition











