
Samsung Sm-g550t1 8 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 354151080021093 |
| Color | GRAY |
| Serial# | RV8HA17TQZK |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-G550T1 |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$8.75
Original: $24.99
-65%Samsung Sm-g550t1 8 Gb Gray Smart Phone—
$24.99
$8.75Samsung Sm-g550t1 8 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 354151080021093 |
| Color | GRAY |
| Serial# | RV8HA17TQZK |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-G550T1 |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 354151080021093 |
| Color | GRAY |
| Serial# | RV8HA17TQZK |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-G550T1 |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









