Samsung Sm-g998u 128 Gb Silver Smart Phone
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| IMEI# | 357418427070043 |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | R5CR60SBMZV |
| Model Number | SM-G998U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$73.50
Original: $209.99
-65%Samsung Sm-g998u 128 Gb Silver Smart Phone—
$209.99
$73.50Samsung Sm-g998u 128 Gb Silver Smart Phone
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| IMEI# | 357418427070043 |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | R5CR60SBMZV |
| Model Number | SM-G998U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| IMEI# | 357418427070043 |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | R5CR60SBMZV |
| Model Number | SM-G998U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










