
Samsung Sm-r940__galaxy Watch 6 Blue Smart Watch
Overview
Condition
| Model Number | SM-R940__GALAXY WATCH 6 |
| Material | ALUMINUM |
| Serial# | RFAX30Z20K |
| Screen Size | 46MM |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$114.99
Samsung Sm-r940__galaxy Watch 6 Blue Smart Watch—
$114.99
Samsung Sm-r940__galaxy Watch 6 Blue Smart Watch
Overview
Condition
| Model Number | SM-R940__GALAXY WATCH 6 |
| Material | ALUMINUM |
| Serial# | RFAX30Z20K |
| Screen Size | 46MM |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-R940__GALAXY WATCH 6 |
| Material | ALUMINUM |
| Serial# | RFAX30Z20K |
| Screen Size | 46MM |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












