
Samsung Sm-s166v 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | VERIZON |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RZGYA0QPVNW |
| Model Number | SM-S166V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 356256220085003 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$94.99
Samsung Sm-s166v 128 Gb Black Smart Phone—
$94.99
Samsung Sm-s166v 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | VERIZON |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RZGYA0QPVNW |
| Model Number | SM-S166V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 356256220085003 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | VERIZON |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RZGYA0QPVNW |
| Model Number | SM-S166V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 356256220085003 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition










