
Samsung Sm-s721__galaxy S24 Fe 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356360392776785 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5CXA2VV04K |
| Model Number | SM-S721__GALAXY S24 FE |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$354.99
Samsung Sm-s721__galaxy S24 Fe 64 Gb Black Smart Phone—
$354.99
Samsung Sm-s721__galaxy S24 Fe 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356360392776785 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5CXA2VV04K |
| Model Number | SM-S721__GALAXY S24 FE |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356360392776785 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | AT&T |
| Serial# | R5CXA2VV04K |
| Model Number | SM-S721__GALAXY S24 FE |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition







